۱۳۹۲ آذر ۴, دوشنبه

بالاویزیون و گستره احزاب سیاسی ایران - حزب مشروطه ایران


دو سال پیش، بعد از پخش اولین‌ برنامه‌های بالاویزیون، ایده گفت‌وگوی روشمند و هدفدار با احزاب و شخصیت‌های سیاسی در بالاترین مطرح شد. بعد از فراخوان بالاویزیون بعضی از احزاب و گروه‌ها اعلام آمادگی کردند تا در این گفت‌وگوها شرکت کنند.
این هفته میزبان حزب مشروطه ایران هستیم. این حزب در سال ۱۳۸۳ آغاز به کار کرده و هوادار پادشاهی مشروطه است. در منشور این حزب چنین آمده است: «حزب مشروطه ایران،  برای آزادی ميهن، رهايی از فاشيسم مذهبی و پايه‌گذاری يک نظام ملی، مردمی و پيشرو و برقراری یک دمکراسی لیبرال، به معنی اعتبار رای اکثریت در چهارچوب اعلامیه جهانی حقوق بشر، پایه گذاری شده است.»
در گفت‌وگو با بهمن زاهدی، نماینده این حزب، از اقتصاد، حقوق زنان، حقوق اقلیت‌ها، تاریخچه حزب، اعضای حزب و... صحبت خواهیم کرد. بالاویزیون تلاش دارد تا در این مجموعه فضایی را فراهم کند تا تمامی احزاب سیاسی که تمایل دارند بتوانند برنامه‌ها، شرایط عضو گیری و مواضع‌شان را برای بینندگان بالاویزیون تشریح کنند.
شما هم می‌توانید پرسش‌های خود را در صفحه برنامه در بالاویزیون بنویسید. همچنین می‌توانید در طول برنامه به صورت زنده با صدا یا تصویر در این گفت‌وگو شرکت کنید.
وعده ما روز چهارشنبه، بیست و هفتم نوامبر، ساعت دوازده ظهر به وقت غرب آمریکا و یازده و نیم شب به وقت تهران : )

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر