۱۳۹۲ آبان ۲۲, چهارشنبه

بالاترین در بالاویزیون


در بخش نظرات لینک‌های بالاویزیون در ماه‌های گذشته کاربران بالاترین پرسش‌هایی را از گردانندگان  وبسایت بالاترین مطرح کردند. بالاویزیون در زیر این لینک‌ها به کاربران وعده داد تا در برنامه‌ای زنده میزبان مهدی یحیی‌نژاد، مدیر و موسس وبسایت بالاترین باشد تا کاربران بتوانند مشکلات خود را با ایشان مطرح کنند.
بالاویزیون روزبیست و پنج آبان (شانزدهم نوامبر) میزبان مهدی خواهد بود. مهدی در این برنامه به پرسش‌های کاربران بالاترین ‍در ارتباط با سایت بالاترین و بالاویزیون پاسخ خواهد داد، و شنونده انتقادات و پیشنهادات کاربران یا بازدیدکنندگان سایت خواهد بود.
در طول زمانی که کاربر یا  بازدیدکننده این وبسایت بوده‌اید با چه مواردی روبه‌رو شده‌اید که به نظرتان نیاز به بازنگری و تغییر دارد؟ به نظر شما چطور می‌شود بالاترین را به فضایی موثر و امن‌تر برای تبادل لینک و نظر تبدیل کرد؟
شما می‌توانید به صورت زنده (صوتی یا تصویری) در برنامه شرکت کرده و با مهدی گفت‌وگو کنید. همچنین می‌توانید پرسش‌های خود را در بخش نظرات همین مطلب بنویسید یا با نام مستعار در صفحه مربوط به برنامه در بالاویزیون پرسش‌ها یا نظرات خود را وارد کنید.هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر