۱۳۹۲ مهر ۹, سه‌شنبه

بخش رادیو در بالاویزیون

بالاویزیون تلاش کرده تا رویدادهای مربوط به ایران و برنامه‌های ایرانیان در خارج از کشور از جمله کنفرانس‌ها همایش‌ها و کنسرت‌های ایرانیان را در صورت خواست برگزارکنندگان به طور مستقیم پخش کند. هدف بالاویزیون این است که علاقه‌مندان به این برنامه‌ها و مباحث بتوانند به این مطالب دسترسی پیدا کنند و برگزارکنندگان این برنامه‌ها بتوانند با مخاطبین بیشتری از داخل و خارج از ایران رتباط برقرار کنند. بالاویزیون سعی کرده تا حلقه‌ای باشد که باعث نزدیکی بیشتر ایرانیان شود. در کنار پخش این تلاش‌ها و برنامه‌ها بالاویزیون آنها را به صورت مجموعه قابل دسترسی جهت استفاده در آینده در سایت خود حفظ ‌می‌کند.

در راستای این هدف، اخیرا بالاویزیون مجموعه «دنبال می‌کنیم» را به سایت اضافه کرده است. همچنین برنامه‌های آموزشی مجموعه برنامه‌های گروه «پژوهش رسانه‌ در ایران» را نیز در بالاویزیون به اشتراک گذاشته‌ایم. در مجموعه دنبال می‌کنیم تا کنون برنامه‌های طنز سیاسی هفتگی «پلتیک» و« آنتن» قرار گرفته شده است. در مجموعه رادیویی که به تازگی به سایت بالاویزیون اضافه شده است، بالاویزیون قصد دارد برنامه‌های صوتی جذاب را گرد‌آوری کند. تا کنون ما چند برنامه مورد علاقه تیم بالاویزیون نظیر «رادیو چهررازی» و«رادیوی ۵عصر» و «رادیو پس‌فردا»  را به این مجموعه اضافه کرده‌ایم. از شما هم می‌خواهیم تا در صورتی که برنامه‌هایی از این دست می‌شناسید به ما معرفی کنید تا آنها را به بخش جدید صوتی اضافه کنیم. این برنامه‌ها می‌توانند حاوی مطالب طنز، گزارش‌های هفتگی، موسیقی، آموزشی و یا هر موضوع جذاب دیگر باشند.

اگر برنامه جذابی را می‌شناسید یا خود تولید کننده آن هستید می‌توانید از طریق balavision@balatarin.com با بالاویزیون تماس بگیرید تا آنها را برای معرفی بیشتر در سایت قرار دهیم.مشتاق دریافت پیشنهاد‌ها و انتقاد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های کاربران از همین طریق هستیم.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر